Yeni filmi Deliha 2 için aldığı kilolarla gündemde olan Gupse Özay, sosyal medyada takipçilerinin sorularına yanıt verdi.

Deliha 2 filmi için kısa sürede kilo alan Gupse Özay, ‘Görümce’ filmindeki zayıf halinin görüntüsünü ‘Deliha’ ile yan yana koyarak bir paylaşımda bulundu.

ZAYIFLAMA SÜRECİNİ PAYLAŞACAK

Başarılı oyuncu, instagram paylaşımına şu notu yazdı: “Devamlı sorular geliyor ‘nasıl kilo aldın, nasıl verdin?’ diye. Vallahi bir formülü yok. Tamamen motivasyon! Filmdeki karakterimin gerçekçi olması için ne gerekiyorsa yapmayı istemekle alakalı! ‘Görümce’ filmimdeki ‘Yeliz’in güzellik kaygısı vardı. Zayıf olması gerekiyordu. ‘Zeliha’ ise bunu önemsemiyor. Rahat tontiş bi kız. Ben onlar ne istiyorsa onları yaptım. Sizi seviyor ve öpüyorum. Not: zayıflama sürecini sizle paylaşacağım.”

#tbt Devamlı sorular geliyo nasıl kilo aldın, nasıl verdin diye. Vallahi bir formülü yok. Tamamen motivasyon! Filmdeki karakterimin gerçekçi olması için ne gerekiyorsa yapmayı istemekle alakalı! Görümce filmimdeki Yeliz'in güzellik kaygısı vardı. Zayıf olması gerekiyordu. Zeliha ise bunu önemsemiyor. Rahat tontiş bi kız. Ben onlar ne istiyorsa onları yaptım. Sizi seviyor ve öpüyorum. Not: zayıflama sürecini sizle paylaşıcam. it is just motivation 💪

Gupse Ozay (@gupseo)'in paylaştığı bir gönderi (16 Kas 2017, 04:20 PST)

GÖRÜMCE FİLMİNİN FRAGMANI- İZLE

dataLayer.push({‘platform’: ‘Responsive’,’category1′: ‘Sanat’,’category2′: ‘Görümce filminin fragmanı’});

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen buraya adınızı girin